Przejdź do treści

Skorzystaj z naszej oferty

Jako EKSPERCI ROLET VELUX oferujemy kompleksową usługę
Pomożemy Ci dobrać roletę zewnętrzną oraz ją zamontujemy. Kupując u nas, masz gwarancję doboru najlepszego produktu i prawidłowego montażu! Rolety zewnętrzne VELUX możesz zobaczyć na ekspozycji w naszym punkcie sprzedaży.
Zapraszamy!

Rolety zewnętrzne VELUX – nawet do 94% ochrony przed nagrzewaniem poddasza

Rolety zewnętrzne VELUX – nawet do 94% ochrony przed nagrzewaniem poddasza
Idealne na każdą porę roku, w każdym klimacie. Sprawiają, że wnętrze latem nie przegrzewa się, a zimą nie wychładza. Pozwalają w dowolnym momencie na całkowite zaciemnienie pomieszczenia. Rolety zewnętrzne to niezawodne, niewymagające konserwacji rozwiązanie, sprawdzające się w każdych warunkach atmosferycznych. Dodatkowo chronią Twoje okno przed wyważeniem przez włamywaczy oraz redukują hałas powodowany przez deszcz i grad. Wybierz jedną z dwóch opcji zdalnego sterowania - elektryczna (SML) lub solarna (SSL). Roletami elektrycznymi i solarnymi możesz sterować przez aplikację mobilną VELUX ACTIVE i VELUX App Control oraz za pomocą naściennego panelu dotykowego VELUX Touch.

Solarna markiza zaciemniająca SSS

Wybierz solarne markizy zaciemniające, które oferują zarówno doskonałą ochronę przed nagrzewaniem jak i zaciemnienie wnętrza. To skuteczne połączenie jest idealne dla osób, które chcą utrzymywać komfortowe warunki na poddaszu w gorące dni.

VELUX od ponad 75 lat dostarcza produkty najlepszej jakości, to światowy lider w produkcji okien dachowych oraz dostosowanego do nich wyposażenia.

Firma została założona w 1942 roku, a swoją nazwę czerpie z dwóch łacińskich słów: VEntilatio (wentylacja) oraz LUX (światło). Jej założyciel Villum Kann Rasmussen zrewolucjonizował sposób budownictwa oraz styl życia późniejszych pokoleń konstruując pierwsze na świecie okno do poddaszy. Od tej chwili niewykorzystywana wcześniej przestrzeń zaczęła być adaptowana i zamieszkiwana. Ciemne i ponure strychy wypełnione zostały światłem dziennym. Głównym wyrobem firmy VELUX pozostało właśnie okno do poddaszy.  Natomiast znak handlowy firmy stał się znakiem o zasięgu międzynarodowym, zastrzeżonym w ponad 70 krajach.

System VELUX obejmuje okna dachowe i kołnierze uszczelniające VELUX, oraz wyroby uzupełniające (akcesoria dekoracyjne, przeciwsłoneczne rolety, markizy, żaluzje i rolety zewnętrzne). Do gamy wyrobów wchodzi także sterowanie elektryczne VELUX INTEGRA, to grupa produktów, do której należą zasilane elektrycznie i solarnie okna dachowe, rolety dekoracyjne i zewnętrzne oraz akcesoria, dzięki którym użytkowanie okien VELUX jest znacznie łatwiejsze i wygodniejsze.

Firma obecna jest w prawie 40 krajach świata, jej produkty są dostępne na prawie każdym rynku na północ od 30 równoleżnika na półkuli północnej i na południe od 30 równoleżnika na półkuli południowej. Są to odpowiednie dla okien do poddaszy strefy klimatyczne naszego globu. Starannie dobrane materiały najwyższej jakości oraz doskonałe parametry techniczne stanowią podstawę niezwykłej trwałości okien, które objęte są 10-letnią gwarancją, szyby nawet 20-letnią, a akcesoria dekoracyjne i produkty elektryczne 3-letnią gwarancją. Firma VELUX dużą wagę przywiązuje do dbałości o środowisko naturalne. Jej działalność obejmuje wykorzystanie i przetwarzanie zasobów naturalnych przy jednoczesnej dbałości o ich stan.

W naszym punkcie jest dostępna ekspozycja rolety zewnętrznej oraz oferujemy profesjonalny montaż rolet zewnętrznych.

Oferta

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

Flagowe okna dachowe VELUX GLU teraz z klamką na dole

Energooszczędne, odporne na wilgoć i w przystępnej cenie – tak można opisać okno dachowe VELUX GLU, które wraz z początkiem czerwca weszło na rynek w nowym wariancie B z klamką na dole. Teraz bez względu na to, jak wysoka jest ścianka kolankowa w łazience, każdy może zastosować w swoim domu okna drewniano-poliuretanowe, gdyż dostępne są one w różnych systemach otwierania.

Drewniano-poliuretanowe okna dachowe GLU to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących energooszczędnych i trwałych rozwiązań w korzystnej cenie. A szczególnie dla tych, którzy potrzebują funkcjonalnego okna w łazience. Decydując się na nowe okna, zyskują nie tylko więcej światła na poddaszu i ochronę przed ucieczką ciepła z domu, ale też komfortową obsługę dostosowaną do potrzeb.

Nowy sposób otwierania i wydajna wentylacja

Nowe okno dachowe VELUX GLU występuje w dwóch wersjach otwierania – z uchwytem w górze skrzydła lub z klamką na dole (typ B – nowość). Dolny system sprawdzi się, gdy okna zamontowane są wyżej – w takiej sytuacji łatwiej będzie sięgnąć do klamki. Wyposażono je w dwustopniowy moduł wentylacyjny.

Ochrona przed wilgocią

Okno VELUX GLU idealnie sprawdzi się w wilgotnych pomieszczeniach, takich jak kuchnia czy łazienka. Elegancki profil okienny został wykonany w innowacyjnej konstrukcji ThermoTechnology™ – rdzeń z drewna modyfikowanego termicznie został pokryty odpornym na wodę poliuretanem pomalowanym na biało. Poliuretanowa rama uformowana jest z jednej części, dzięki czemu jej naroża są gładkie i bez połączeń, przez co nie gromadzi się na nich kurz, brud czy wilgoć. To najlepsze okna łazienkowe do stosowania na poddaszu, które praktycznie nie wymagają zabiegów konserwacyjnych przez wiele lat. Warto dodać, że producent daje na nie aż 10 lat gwarancji, a jeśli zamontujemy je przy użyciu gotowych zestawów ciepłego montażu VELUX BDX – gwarancja może zostać przedłużona aż do 20 lat. Jest to unikalna i opatentowana technologia produkcji okien dachowych stosowana tylko przez firmę VELUX.

Produkt występuje w dwóch wariantach – Standard i Standard Plus. Odróżniają je parametry energooszczędności i ochrony przed hałasem. Oferta Standard będzie idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących energooszczędnych rozwiązań w korzystnej cenie. Okno zostało wyposażone w szybę energooszczędną, dzięki czemu współczynnik przenikania ciepła Uw wynosi 1,3 (W/m2K). Z kolei w modelu GLU Standard Plus to okno dachowe trzyszybowe, które gwarantuje wyższą ochronę przed stratami ciepła oraz lepszą ochronę przed hałasem. To właśnie zastosowanie pakietu szybowego składającego się z trzech tafli szkła i dwóch komór wypełnionych argonem zapewnia mu doskonałe właściwości termoizolacyjne. Taka konstrukcja pozwoliła osiągnąć współczynnik przenikania ciepła Uw = 1,1 (W/m2K). Konstrukcja szyby zapewnia też wysoki stopień pozyskania energii słonecznej z otoczenia. Współczynnik przepuszczalności energii całkowitej g wynosi 0,55.

Dostępne wymiary okien VELUX GLU B: 66×118 cm, 78×98 cm, 78×118 cm, 78×140 cm; 94×140 cm. Okna GLU z górnym i dolnym otwieraniem oferowane są w tej samej cenie od 1173 zł brutto w opcji Standard lub od 1430 zł brutto w opcji Standard Plus.