Przejdź do treści

Hurt Dachklinkier
Pon. – Pt.: 7.00–16.00, Sob. 8.00–12.00
tel./fax 77 4663 263 w. 102

SKLEP Dachklinkier
Pon. – Pt.: 8.00–17.00, Sob. 8.00–14.00
tel. 511 304 240

Zielina
Pon. – Pt.: 7.00–16.00, Sob. 8.00–12.00
tel. 605 691 900

NYSA
Pon. – Pt.: 7.30–15.30
tel. 536 128 094

Dachklinkier

Hurtownia Dachklinkier

Pon. – Pt. w godz. 7.00 – 16.00
Sob. w godz. 8.00 – 12.00
tel./fax 77 4663 263 w. 102

Właściciel
Grzegorz Kasiura 509 188 502
g.kasiura@dachklinkier.pl
Kierownik działu zaopatrzenia
Maria Kokot 539 691 189
hurtownia@dachklinkier.pl
Obsługa pokryć dachowych
Władysław Gomółka 781 188 502
w.gomolka@dachklinkier.pl
Obsługa magazynu
Roman Dyla 530 493 660
Obsługa inwestycji
Józef Gomółka 730 135 384
j.gomolka@dachklinkier.pl
Obsługa magazynu
Mariusz Kasiura 516 068 969
Obsługa inwestycji
Robert Mazurek 668 346 422
r.mazurek@dachklinkier.pl
Kierowca
Joachim Blania
Dachklinkier

Sklep Krapkowice

os. Sady 1 (do GPS wpisywać: Aleja Jana Pawła II)
47-303 Krapkowice

Pon. – Pt. w godz. 8.00 – 17.00 
Sob. w godz. 8.00 – 14.00 

tel. 511 304 240 
e-mail sklep@dachklinkier.pl

sprzedawca
Jarosław Patrzykąt 511 304 240
sklep@dachklinkier.pl
Dachklinkier

Zielina

ul. Prudnicka 64
47-370 Zielina

Pon. – Pt. w godz. 7.00 – 16.00
Sob. w godz. 8.00 – 12.00

tel./fax 77 4668 407
tel. kom. 605 691 900

e-mail zielina@dachklinkier.pl

Kierownik oddziału
Mirosław Warzecha 605 691 900
zielina@dachklinkier.pl
Sprzedawca
Maciej Chmiel 518 527 634
zielina@dachklinkier.pl
Kierowca
Artur Ostrowski
Dachklinkier

Nysa

ul. Piłsudskiego 56
48-303 Nysa  

Pon. – Pt. w godz. 7.30 – 15.30

Kierownik oddziału
Dawid Krzywy 536 128 094
d.krzywy@dachklinkier.pl
Dachklinkier

Lubliniec

ul. Oleska 28 
42-700 Lubliniec

Pon.-Pt. 8-16, Sob. 8-12

Kierownik
Darek Mazurek 519015584
d.mazurek@dachklinkier.pl

Dach Klinkier Grzegorz Kasiura Spółka Komandytowa

Adres

os. Sady 1
47-303 Krapkowice
opolskie

Kontakt

tel./fax 77 4663 263 w. 102

Konto bankowe

06 1050 1504 1000 0090 8161 5750 (ING) 
23 1090 2154 0000 0001 5031 2595 (Santander Bank)

Dane identyfikacyjne

NIP: 199-012-78-68
REGON: 521614279